POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA

BIP

kampania społeczna

eporadnia PORADNIA

strona fecebook FACEBOOK

KĄCIK
DLA

DUŻYCH I MAŁYCH

strona MCO MCO

 

 

Uczenie się przez działanie - jutro zależy od dziś

Przed nami kolejna konferencja inspirująca, tym razem pn. "Uczenie się przez działanie - jutro zależy od dziś".

Wydarzenie odbędzie się dnia 29 listopada 2023 r. (środa) od godz.13:30 w sali koncertowej AUKSO w budynku Mediateki przy al. Piłsudskiego 16 w Tychach. W ramach tegorocznej edycji konferencji będzie możliwość poszerzenia wiedzy w tematykach poruszanych na wykładach, ale i podczas warsztatów, które odbędą w godz. od 16:00 do 17:30 również w dniu 29 listopada 2023 r.

Rejestracja na konferencję oraz warsztaty w terminie od 13 listopada do 24 listopada 2023 r. online, poprzez wypełnienie formularzy na stronie stronę http://www.tychytio.pl/.

Ważne!! Rejestracji na konferencję oraz na warsztaty należy dokonać oddzielnie!!! (na stronie http://tychytio.pl/ należy kliknąć odpowiednio "zapisz się na konferencję" lub "zapisz się na warsztaty"). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Przypominam, że na potrzeby konferencji, w szczególności spraw technicznym związanych ewentualnymi trudnościami z zapisami został uruchomiony adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Tychach
ul gen. Andersa 16 43-100 Tychy